Asystent/Asystentka biura

Fine Performance Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, obsługa kurierów
  • przygotowywanie, organizacja, archiwizacja i nadzór nad dokumentacją firmy
  • współpraca i zarządzanie dostawcami usług i towarów (osoba sprzątająca, dostawca Internetu, telefonia komórkowa, artykuły biurowe)
  • organizacja i zaopatrzenie biura
  • inwentaryzacja sprzętu, opieka i serwis
  • rzetelne wykonywanie dodatkowych prac zleconych

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • organizacja pracy na poziomie mistrzowskim :)
  • otwartość na nowe zadania
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • chęć ciągłego rozwoju

Zaoferujemy Ci:

  • pracę w internetowej agencji reklamowej w zgranym zespole
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwój zawodowy
  • stałą pensję i możliwość przejścia na cały etat
  • przyjazną i twórczą atmosferę pracy
  • dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków
  • kartę Multisport po okresie próbnym
  • możliwość rozwoju zależnie od umiejętności i pozyskiwanej wiedzy

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji: CV, listu motywacyjnego na adres: kariera(at)fineartmedia(dot)pl

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa