Asystent Architekta

Michael Page

Bielsko-Biała, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - jednej z najdynamiczniej rozwijającej się firmy sektora budownictwa biurowego, poszukujemy osoby na stanowisko Asystent Architekta.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • wsparcie procesu projektowego od koncepcji do projektu wykonawczego
  • współpraca z innymi działami firmy oraz wsparcie w zakresie analizy technicznej i przygotowywaniu ofert
  • uczestnictwo w prowadzeniu projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych

Profil kandydata

  • doświadczenie w biurze projektowym
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych
  • znajomość programu AutoCad, SketchUp

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • prywatne ubezpieczenie, karta Multisport
  • zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora budownictwa biurowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielsko-Biała
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page