Asystent Architekta ze znajomością ArchiCAD

Z500 Sp. z o.o.

Warszawa, Żoliborz, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Z500, Designer TEAM poszukuje kandydata na stanowisko:

MŁODSZY ARCHITEKT

Miejsce Pracy – Warszawa – Żoliborz

OPIS STANOWISKA:

  • opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych
  • podejmowanie decyzji dotyczących rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych
  • koordynacja międzybranżowa na wszystkich etapach projektów i w trakcje budowy
  • Obsługa klienta i doradztwo

WYMAGANE KOMPETENCJE:

  • wykształcenie wyższe architektoniczne
  • bardzo dobra znajomość Archicada wersje 16-22
  • mile widziana znajomość programów graficznych (Illustrator, Sketchup, PhotoShop, Ms office),
  • umiejętność pracy zespołowej
  • komunikatywność
  • otwartość na nowe wyzwania

OFERUJEMY:

  • praca w przyjaznej atmosferze w młodym zespole
  • szkolenia branżowe, nowe technologie
  • stały rozwój zawodowy i zdobywanie kolejnych stopni kompetencji
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • szerokie możliwości rozwoju
  • umowę o pracę, dodatki oraz bonusy

CV z listem motywacyjnym oraz portfolio prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

W CV prosimy o zawarcie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: tekst jednolity: Dz. U. z 2002r Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Z500 to nowoczesna ,międzynarodowa firma architektoniczna specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie