Asystent Architekta - Warszawa

DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z planowanym powiększeniem zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

ASYSTENTA ARCHITEKTA

do sporządzania projektów aranżacji, projektów wykonawczych i budowlanych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, kierunkowe (magister inżynier architekt)
- znajomość programów: AutoCad (warunek konieczny), ArchiCad (mile widziane)
- mile widziana znajomość programów graficznych takich jak Corel i Photoshop oraz umiejętność wizualizacji
- znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się doradztwem technicznym w branży budowlanej, wyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie