ASYSTENT ARCHITEKTA/PROJEKTANTA

MIZAWA Pracownia Projektowa

41-200 Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pracownia Projektowa "MIZAWA" w związku z rozwojem firmy poszukuje pracownika
na stanowisko:

Praca dla STUDENTA(KI) STUDIÓW NIESTACJONARNYCH / ABSOLWENTA(KI) STUDIÓW TECHNICZNYCH BEZ DOŚWIADCZENIA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • wykonywanie inwentaryzacji architektoniczno - budowlanych

  • opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie architektury i zagospodarowania terenu,

  • wykonywanie wizualizacji planowanych inwestycji

  • spotkania konsultacyjne z Inwestorami

  • koordynowanie wykonywania projektów branżowych, współpraca z projektantami branży konstrukcyjnej oraz instalacyjnej

  • wykonywanie, pod nadzorem osoby uprawnionej, okresowej kontroli stanu technicznego budynków

  • wykonywanie protokołów/dokumentacji pokontrolnej po wykonaniu przeglądów stanu technicznego budynków

Wymagania:

  • znajomość obsługi programu MS Office

  • znajomość obsługi programu AutoCAD, Corel Draw

  • preferowana znajomość programu SketchUp

  • wykształcenie wyższe technicznej bądź w trakcie studiów (kierunek: architektura lub pokrewne)

  • kreatywność i inicjatywa

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, dobra komunikacja interpersonalna, wysoka kultura osobista

  • dyscyplina, dokładność oraz dobra organizacja pracy, konsekwencja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, dyspozycyjność

Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz udział w konferencjach branżowych, sympozjach naukowych.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającym się zespole projektowym (w tym m.in. możliwość zdobycia uprawnień budowlanych)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze

  • możliwość odbywania szkoleń zawodowych

  • przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z dopiskiem „STUDENT OSTATNIEGO SEMESTRU/ ABSOLWENT STUDIÓW TECHNICZNYCH BEZ DOŚWIDCZENIA” oraz klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833).”

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Pracownia Projektowa „MIZAWA” została utworzona w 2005 roku. Podstawą dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura