Murapol Architects Drive sp. z o. o
Murapol Architects Drive sp. z o. o. skupia architektów, projektantów sieci i instalacji, prawników oraz inżynierów budów. Pracownicy MAD specjalizują się w trzech obszarach:
  • • procesach analizy gruntów pod nasze inwestycje i ich akwizycjach,
  • • projektowaniu inwestycji wielomieszkaniowych i pozyskiwaniu pozwoleń na budowę,
  • • przedmiarowaniu i budżetowaniu inwestycji.
Nasze pracownie MAD zlokalizowane są w 4 miastach Polski: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Bielsku-Białej. W 2016 roku eksperci ds. akwizycji MAD pozyskali grunty pod inwestycje o powierzchni użytkowej 400 000 m2, co przekłada się w 2017 roku na projekty w opracowaniu architektów i projektantów MAD o powierzchni 1 035 000 m2 inwestycji mieszkaniowych w 14 miastach Polski oraz Berlinie i Edynburgu.

ASYSTENT ARCHITEKTA ds. BIM

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref: AAR/WR/07/2017/P

Oferujemy:

  • Udział w realizacji dużych, wieloetapowych projektów mieszkaniowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Praca w przyjaznym zespole z dużym doświadczeniem zawodowym
  • Prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, możliwość uczestnictwa w kursach językowych i szkoleniach

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w procesie projektowym od fazy koncepcji do projektu wykonawczego
  • Współudział w opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
  • Przygotowywanie analiz chłonności pod kątem możliwości inwestycyjnych działki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe architektoniczne
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm
  • Bardzo dobra znajomość programu BIM - warunek
  • Mile widziana znajomość programu Auto-Cad
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.