Asystent architekta - budownictwo modułowe

UNIBEP S.A.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do #Unikalnych! Obecnie poszukujemy pracowników do Unihouse - fabryka domów modułowych w Bielsku Podlaskim, do Biura Projektowego w Białymstoku, na stanowisko:

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie opracowywanie detali architektonicznych na wybranych kontraktach, poszukiwanie odpowiednich rozwiązań projektowych, a także prowadzenie uzgodnień z produkcją na fabryce domów oraz kierownictwem kontraktów w ramach realizowanego projektu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości AutoCAD, mile widziana znajomość Autodesk Revit
  • Znajomości zasad projektowania
  • Wykształcenia wyższego inżynierskiego (wskazane architektura/ konstrukcje budowlane)
  • Znajomości przepisów norm budowlanych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości języka angielskiego - B2, mile widziana znajomość języka niemieckiego lub szwedzkiego
  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności architektonicznej

Warunki pracy:

  • Miejsce wykonywania obowiązków - oddział w Białystoku, ul. Hetmańska 92
  • W razie potrzeby sporadyczne wyjazdy do fabryki w Bielsku Podlaskim (transport zapewniony przez firmę)
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wsparcie najlepszych specjalistów
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, dofinansowanie do wypoczynku, dodatki świąteczne i inne)

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy