Asystenka Stomatologiczna / Higienistka Stomatologiczna

Portal-medica.pl

0, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy do gabinetu stomatologicznego (w Niemczech)
Asystentki Stomatologicznej lub Higienistki Stomatologicznej

Zakres obowiązków:
- Przygotowanie gabinetu i stanowiska pracy
- Asystowanie podczas zabiegów / pracy lekarza
- Sterylizacja narzędzi i monitorowanie materiałów
- Wykonywanie czynności administracyjnych i prowadzenie dokumentacji

Wymagania:
- Wykształcenie - ukończona szkoła medyczna, kierunek asystentka/higienistka stomatologiczna
- Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Chęć do (dalszej) nauki języka niemieckiego (Bezpłatny kurs języka jest przez nas organizowany i jest
   warunkiem koniecznym).
- Podstawowe znajomości obsługi komputera i chęć rozwoju umiejętności w obsłudze
  elektronicznych systemów i dokumentacji medycznej.
- Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Prace w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym (chirurgia stomatologiczna i implantologiczna)
- Stałe zatrudnienie na podstawie bezpośredniej Niemieckiej umowie o pracy
- Ubezpieczenie zdrowotne i socjalne
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy i szkolenia)
- Pracę w miłej atmosferze
- Pomoc przy wynajmie mieszkania i przy załatwieniu spraw urzędowych
- Polskojęzyczny opiekun na miejscu pracy
- Prace i życie w znanym regionie turystycznym w Alpach Bawarskich (Miasto Pfronten)

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia