Michael Page Michael Page

Associate

Michael Page jest firmą rekrutacyjną o ugruntowanej pozycji na rynku. Dla mojego Klienta butiku inwestycyjnego, o bardzo ciekawym track record poszukuję osoby, która obejmie pozycję Associate.

Informacje o kliencie

Prowadzone poszukiwania wyłonią osobę, która dołączy do butiku inwestycyjnego (M&A). Potencjalnym pracodawca jest spółka, która na polskim rynku doradztwa transakcyjnego działa od 10 lat. Niewątpliwym plusem oferty pracy jest poza-korporacyjna kultura organizacyjna. Pracodawcę cechuje elastyczność, nastawienie na długoterminowe cele. Mój Klient realizuje projekty transakcyjne głównie dla strony kupującej, współpracując z zespołami inwestycyjnymi korporacji oraz funduszy Private Equity.

Opis stanowiska

  • Udział w porojektach transakcyjnych buy i sell side
  • Bezpośredni kontakt z targetami inwestycyjnymi
  • Nawiązywanie relacji biznesowych z partnerami
  • Przygotowywanie teaserów inwestycyjnych
  • Opracowywanie modeli finansowych
  • Współpraca z Dyrektorami Finansowymi i Głównymi Księgowymi spółek

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Nie mniej niż 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Preferowane doświadczenie w obszarze M&A, Due Diligence, Modeling & Valuation
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu
  • Zaangażowanie, nieszablonowe myślenie oraz ambicja
  • Zainteresowanie temetyką rynku kapitałowego, Private Equity

Oferujemy

  • Praca w zintegrowanym zespole
  • Udział w eventach branżowych
  • Atrakcyjny system premiowy- uzależniony od realizacji projektów
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page