Associate Manager / Team Leader IT

Michael Page

mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Bądź partnerem biznesowym dla renomowanych organizacji krajowych i międzynarodowych

Korzystaj z 40-letniego know-how Page Group aby dalej się rozwijać.

Informacje o kliencie

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm doradztwa personalnego na świecie. Nasz zespół to ponad 6,000 konsultantów w 36 krajach. Jesteśmy organizacją notowaną na giełdzie papierów wartościowych w Londynie.

Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2005 roku. Obecnie nasz polski odział to zespół 100 konsultantów pracujących w 3 biurach w Polsce - Warszawie, Katowicach i Wrocławiu.

Od 4 lat jesteśmy wyróżniani tytułem Top Employer, jako jedyna firma rekrutacyjna w Polsce.

W ciągu ostatnich 5 lat jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Polsce w obszarze rekrutacji stałych. Naszą praktykę IT budujemy od 2013 roku. W związku dużym potencjałem do dalszego rozwoju poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój kariery zawodowej kandydatów/ek do zespołu Information Technology.

Opis stanowiska

  • Współudział w kreowaniu strategii i dalszym rozwoju zespołu Michael Page Information Technology
  • Rozwój strategicznych kierunków dla Dywizji IT, w tym rozwijanie współpracy z obecnymi klientami oraz budowanie relacji z potencjalnymi partnerami firmy
  • Realizacja projektów doradczych na stanowiska średniego i wyższego szczebla, w tym doradztwo dla kandydatów i klientów
  • Budowanie wizerunku Michael Page jako firmy pierwszego wyboru dla kandydatów - kadry eksperckiej oraz kierowniczej w obszarze IT

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu lub obsłudze klientów biznesowych (sektor rekrutacyjny i/lub technologii/digital)
  • Doświadczenie w pracy w firmie rekrutacyjnej lub jako manager (z doświadczeniem w budowaniu własnych zespołów) będzie silnym atutem
  • Co najmniej 4 letnie doświadczenie zawodowe, w tym w zarządzaniu zespołami
  • Zorientowanie na jakość i etykę pracy
  • Doskonałe umiejętności komunikacji, kreatywność, inicjatywa, samodzielność
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem, ustalania priorytetów
  • Bardzo dobra/płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w organizacji o uznanej pozycji i wizerunku rynkowym, dbającej o etykę biznesową, angażującej się w działania CSR
  • Dostęp do lokalnych i międzynarodowych referencji biznesowych
  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju kariery zawodowej (od szkoleń on-boardingowych, szkoleń tematycznych, program rozwoju kadry managerskiej, międzynarodową Akademię Dyrektorów, virtual training, e-learning)
  • Przejrzyste ścieżki rozwoju zawodowego - ekspercka i menedżerska
  • Pracę w zgranym i wspierającym się zespole
  • Dostęp do sprawdzonej metodyki oraz globalnego know-how
  • Dostęp do nowych technologii, w tym umożliwiających elastyczność pracy
  • Szeroki pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page