Associate - M&A

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie mogła rozwijać się w międzynarodowej, renomowanej kancelarii prawnej o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukiwany kandydat stanie się odpowiedzialny za wspieranie starszych prawników w prowadzeniu transakcji M&A i obsługi korporacyjnej klientów. Associate będzie samodzielny, jednak w ramach zespołu i w trakcie dużych oraz skomplikowanych projektów będzie mógł liczyć na pomoc i wsparcie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jest międzynarodowa kancelaria prawna, posiadająca silną praktykę Corpo/M&A, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Associate.

Opis stanowiska

  • Uczestnictwo w przeprowadzaniu transakcji fuzji i przejęć
  • Sporządzanie raportów due diligence
  • Bieżąca obsługa korporacyjna spółek
  • Sporządzanie, negocjowanie i opiniowanie umów
  • Prowadzenie korespondencji oraz udział w spotkaniach z klientami

Profil kandydata

  • Status absolwenta prawa lub aplikanta
  • 3 - 5 lat doświadczenia zawodowego w doradztwie prawnym podczas transakcji M&A i obsłudze korporacyjnej
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum C1
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie

Oferujemy

  • Praca przy dużych projektach w renomowanej kancelarii prawnej
  • Wynagrodzenie: 11 000 - 15 000 PLN + VAT B2B
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page