Associate Director - Tenant Representation - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy posiadającej ugruntowaną pozycję na europejskim rynku nieruchomości magazynowych, poszukujemy osoby na stanowisko;

Associate Director - Tenant RepresentationMiejsce pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • Świadczenie usług doradczych na rzecz klientów związanych z transakcjami wynajmu powierzchni biurowych - głównie po stronie reprezentacji najemcy;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z nowymi oraz obecnymi klientami;
  • Aktywne działania związane z rozwojem biznesu obecnych i nowych Klientów;
  • Nawiązywanie oraz rozwijanie kontaktów biznesowych, a także podejmowanie działań mających na celu budowanie marki organizacji - zarówno na rynkach regionalnych, jak i na rynku krajowym;
  • Koordynowanie transakcji dotyczących nieruchomości oraz aktywne uczestnictwo w prowadzeniu negocjacji;
  • Monitorowanie oraz kontrolowanie rynku powierzchni biurowych na terenie Warszawy;
  • Współpraca z innymi zespołami na poziomie całej organizacji, celem zapewnienia płynnej obsługi klientów;

WYMAGANIA:

  • kilkuletnie doświadczenie w branży nieruchomości biurowych;
  • udokumentowane prowadzenie transakcji po stronie reprezentacji najemcy;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, komunikatywność i zdolności interpersonalne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1);
  • znajomość rynku nieruchomości biurowych;
  • wielozadaniowość, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność;
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, prezentacyjne oraz negocjacyjne;

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na europejskim rynku nieruchomości;
  • możliwość rozwoju zawodowego - poszerzania własnej wiedzy i kompetencji oraz uczestnictwa w licznych szkoleniach;
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz progresywny system premiowy uzależniony od osiągniętych wyników;
  • atrakcyjna lokalizacja w centrum Warszawy;
  • niezbędne narzędzia adekwatne do pełnionej funkcji (m.in. samochód służbowy);
  • kompleksowy pakiet świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, karta multisport);

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.