Assistant Electrical Engineer

Kraków, małopolskie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1114924

We are looking for an Assistant Electrical Engineer for one of the largest project-engineering company in the world wit office in Cracow.

Main responsibilities:
- Design of electrical systems for various types of industrial clients.
- Development of conceptual design and preliminary design documents (calculations related to sizing and selecting of these systems, the development of electrical one line diagrams and general arrangements).
- Cooperation with engineers and designers of other disciplines.

Qualifications:
- Previous experience in the design of electrical and low current systems.
- Good skills in CAD software (AutoCAD, Revit, Microstation) and MS Office.
- Fluent English (minimum B2).
- Strong communication and interpersonal skills.
- Ability to work in a fast-paced team environment with multiple deadlines.

We offer:
- Opportunity to develop in international environment.
- Temporary employment contract.
- Chance to gain experience in well-know company in the engineering industry.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Architektura