ManpowerGroup Sp. z o.o.

Assiociate PIT i CIT

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • umowa b2b
  • elastyczny czas pracy
  • praca w systemie hybrydowym
  • praca wśród znanej, medialnej Kancelarii
  • benefity pozapłacowe

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w  kancelariach prawnych lub firmach konsultingowych w zakresie prawa podatkowego
  • uprawnienia doradcy podatkowegoadwokata lub radcy prawnego
  • doświadczenie w zakresie planowania podatkowego oraz podatków transakcyjnych PIT lub CIT
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Zadania:

  • bieżącą obsługa i doradztwo podatkowe oraz doradztwo transakcyjne dla klientów Kancelarii
  • udział w projektach Praktyki Prawa Podatkowego (m.in. w obszarze CIT, PIT, PCC, VAT, podatku od nieruchomości), m.in. planowanie podatkowe, projekty M&A i restrukturyzacyjne, przeglądy podatkowe, wdrażanie ulg i procedur podatkowych
  • przygotowywanie porad prawnych, opinii, raportów z przeglądów, umów, regulaminów i innych dokumentów na potrzeby Klientów kancelarii,
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń podatkowych
  • reprezentacją klientów Kancelarii w toku czynności sprawdzających, kontroli podatkowych, kontroli celno-skarbowych, postępowań podatkowych oraz w toku sporów przed sądami administracyjnymi (tax litigation)

Oferta dotyczy oferty stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy