Asset Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Obecnie dla naszego Klienta, globalnego inwestora, dewelopera i  właściciela nieruchomości biurowych oraz logistyczno-magazynowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Asset ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie obecnych najemców,
  • Przygotowywanie we współpracy z leasing managerem ofert dla potencjalnych najemców, negocjowanie umów najmu w budynkach,
  • Negocjacje ofert oraz warunków kontraktów,
  • Przygotowanie i kontrola budżetu,
  • Rozwiązywanie technicznych i prawnych problemów,
  • Podnoszenie wartości aktywów przez aktywne poszukiwanie możliwości wzrostu przychodu oraz optymalizację kosztów.
  • Analiza raportów dotyczących zarządzania aktywami, monitoring rachunków bankowych i płatności,
  • Udział w procesach nabywania i zbywania nieruchomości,
  • Koordynacja okresowych wycen aktywów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, specjalizacja: nieruchomości lub pokrewna,
  • Min. 5-letnie doświadczenie w branży nieruchomości logistyczno-magazynowych i/lub biurowych,
  • Doskonała znajomość rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce,
  • Znajomość zagadnień technicznych oraz prawnych związanych z zarządzaniem nieruchomościami,
  • Doświadczenie w tworzeniu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Rozwiniete zdolności analityczne.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia (wynagrodzenie podstawowe + premia),
  • Profesjonalne i wspierające środowisko pracy,
  • Pakiet benefiitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.