Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/11/2017.

Art Director

Kraków, małopolskie

OSHEE Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Stawiamy na nieszablonowe myślenie, solidny warsztat, umiejętność inspirowania innych oraz otwarte podejście do świata (nie tylko naszego)!

Oczekujemy:

  • minimum 3 -letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji reklamowej lub dziale marketingu
  • umiejętności potwierdzonych bogatym i różnorodnym portfolio z zakresu ATL, BTL, PACKAGING, DIGITAL
  • wysublimowanej estetyki, talentu do tworzenia kreatywnych pomysłów oraz wysokiego poziomu umiejętności w ich graficznej realizacji
  • samodzielności oraz odpowiedzialności za pracę swoją i innych
  • umiejętności pracy zespołowej oraz działania w szybkim tempie
  • doskonałej znajomości programów z pakietu Adobe, niezbędnych do realizacji projektów w zakresie off- i on-line
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • realizację projektów w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole
  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • stabilność zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • elastyczne formy zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet opieki medycznej i sportowo – rekreacyjny
  • miejsce pracy w designerskim i nowoczesnym biurze, tuż przy Błoniach

OSHEE jest liderem rynku napojów funkcjonalnych w Polsce. Inspiruje, motywuje do... działania, aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego stylu życia. Stawia na świetny produkt, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
OSHEE to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Jej produkty podbijają świat – jest obecna na 32 rynkach zagranicznych na 3 kontynentach.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Grafika / Kreacja artystyczna , Praca Reklama / Komunikacja , Praca Media / Wydawnictwa / Dziennikarstwo , Praca Marketing / Public Relations , Praca Kadra zarządzająca