Area Sales Specialist

Katowice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi projektami poszukujemy, do naszych wewnętrznych struktur, Kandydata/-ki na stanowisko:

AREA SALES SPECIALIST – REGIONALNY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Wymagania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon, samochód)
  • Prywatną opiekę medyczną oraz program Multisport
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, jednej z największych na świecie firm świadczącej usługi z zakresu konsultingu i outsourcingu w obszarze HR

Zadania:

  • Sprzedaż portfolio usług HR Grupy GI na podległym terenie (województwo śląskie)
  • Nawiązywanie relacji z kluczowymi klientami firmy
  • Dbałość o pozyskiwanie nowych klientów na podległym obszarze
  • Utrzymywanie regularnych kontaktów oraz budowanie długofalowych relacji z klientami celem zapewnienia wykorzystania całego potencjału biznesowego klienta
  • Aktywne poszukiwania możliwości biznesowych
  • Współpraca z Dyrektorem Sprzedaży i Operacji oraz oddziałami na terenie Górnego Śląska (Katowice, Bielsko Biała, Tychy, Rybnik, Częstochowa, Gliwice)
  • Dbałość o wysoką jakość usług świadczonych na rzecz pozyskanych Klientów
  • Przygotowywanie raportów biznesowych

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze HR (Usługi HR, usługi B2B)
  • Doświadczenie i sukcesy w pozyskaniu kluczowych klientów ( mile widziane w sektorze usług HR)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym- warunek konieczny
  • Znajomość ustawy o pracy tymczasowej oraz przepisów prawa pracy – mile widziane
  • Doskonała znajomość rynku woj. śląskiego
  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne oraz analityczne
  • Wysoka orientacja na realizację celów i jakość pracy
  • Umiejętność skutecznej komunikacji w otoczeniu wewnętrznym i zewnętrznym
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Czynne prawo jazdy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Sprzedaż - Account Management