Area Sales Manager

Michael Page

Kielce, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży rolniczej, poszukujemy doświadczonego Area Sales Managera.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozwój sieci dilerskiej oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami. Kandydat uczestniczył będzie także w spotkaniach z klientem końcowym, rolnikiem zakupującym daną maszynę.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma, która regularnie zwiększa swój udział w rynku sprzętu rolniczego. Firma przede wszystkim stawia na jakość produktów, co pozwala im na utrzymanie pozycji lidera w swoim obszarze.

Opis stanowiska

  • Rozwój kanału sprzedaży w powierzonym regionie.
  • Rozwój dealera i odpowiedzialność za budżet sprzedażowy.
  • Przygotowywanie celów sprzedażowych i akcji marketingowych z dealerem.
  • Proaktywne działania sprzedażowe i doradztwo dla dealerów i klientów końcowych.
  • Wsparcie handlowców u autoryzowanych dealerów (udział w procesie sprzedaży do klienta końcowego).
  • Odpowiedzialność za mobilizację dealerów do działań sprzedażowych.
  • Przygotowanie ofert i ogólna administracja procesem zamawiania.
  • Wspieranie i przeprowadzanie demonstracji maszyn wspólnie z dealerami.
  • Udział w wystawach, targach krajowych i lokalnych itp.
  • Różne prace administracyjne (związane z codzienną pracą).

Profil kandydata

  • 3 - 5 lat doświadczenia w sprzedaży maszyn rolniczych.
  • Ugruntowana i solidna reputacja wśród dealerów i klientów końcowych.
  • Znajomość zagadnień technicznych (budowa maszyn) oraz handlowych (procesy sprzedażowe).
  • Doświadczenie w zarządzaniu ustrukturyzowaną i profesjonalną siecią sprzedaży.
  • Dogłębne zrozumienie modeli biznesowych.
  • Doświadczenie w praktycznej pracy z dużymi maszynami.
  • Zdolność do udokumentowania historii zatrudnienia i wyników osiąganych na poprzednich stanowiskach.
  • Większa część czasu pracy - w terenie. Możliwe od czasu do czasu wyjazdy zagraniczne (szkolenia, spotkania).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym/ średni mile widziany.
  • Obsługa komputera w tym pakietu MS Office (przygotowywanie raportów, prezentacji, pism).

Oferujemy

  • Samochód służbowy.
  • Autonomiczne stanowisko.
  • Atrakcyjny system premiowy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kielce
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page