Opis stanowiska pracy

Nasz klient to niemiecka firma należąca do grupy kapitałowej przedsiębiorstw zajmujących się od przeszło 50ciu lat wysokowyspecjalizowaną obróbką i uszlachetnianiem powierzchni, pokryciami, gratowaniem.

W imieniu naszego klienta, przedsiębiorstwa specjalizującego się w gratowaniu wybuchowym (TEM) i elektrochemicznym (ECM) dla przemysłu samochodowego i maszynowego prowadzimy rekrutację na stanowisko: Area Sales Manager

Do zadań osoby zatrudnionej będzie rozwój sprzedaży usług na polskim rynku (głównie rejon Śląska i Dolnego Śląska), tworzenie strategii rozwoju firmy, reprezentacja przedsiębiorstwa w Polsce.

Ponadto do zadań należeć będzie:

  • budowanie bazy klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, sprzedaż
  • dbanie o wizerunek i pozycję firmy na lokalnym rynku
  • tworzenie analiz rynku i konkurencji
  • raportowanie do zarządu
  • opracowywanie indywidualnych, technicznych rozwiązań problemów klientów
  • w dalszej perspektywie założenie i zarządzanie oddziałem w Polsce

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomość branży obróbki skrawaniem jak i klientów końcowych głównie z przemysłu samochodowego, maszynowego i medycznego
  • podstawowa znajomość technologii obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej
  • znajomość procesu gratowania wybuchowego (TEM) i elektrochemicznego (ECM) będzie dodatkowym atutem
  • język ojczysty - polski, dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • zrozumienie zagadnień z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem
  • znajomość polskiego prawa handlowego
  • dobra znajomość MS Office
  • prawo jazdy - kategoria B
  • zdolność do kierowania zespołem, gotowość do podróżowania
  • umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie bezpośrednio w niemieckim przedsiębiorstwie
  • pracę w dużej rodzinnej firmie, w bardzo dobrej atmosferze
  • możliwość dalszego awansu
  • dopasowane do indywidualnych potrzeb szkolenie przed podjęciem pracy
  • wszechstronne, odpowiedzialne zadania
  • możliwość dalszych, indywidualnie dobranych szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Since 2004 we have been supporting the market entry and the busin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis