Area Sales Manager - branża oświetleniowa (m/f)

Michael Page

Małopolskie, zagranica

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za budowanie relacji z architektami, projektantami, inwestorami.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży oświetleniowej , poszukujemy kandydatów na stanowisk Area Sales Manager, Polska Południowa.

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży w powierzonym regionie poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój współpracy z klientami istniejącymi;
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami typu architekci , projektanci , dekoratorzy wnętrz;
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów;
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży;
  • stałe monitorowanie rynku;
  • kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów;
  • nadzór nad procesem realizacji sprzedaży oraz należności klienta;
  • współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji.

Profil kandydata

  • min. 3 roku doświadczenia jako mobilny handlowiec w firmie z branży oświetleniowej;
  • wykształcenie wyższe techniczne - wydziały elektryczne, automatyki;
  • podstawowa znajomość AutoCAD;
  • doświadczenie przy współpracy z architektami , projektantami , dekoratorami wnętrz oraz inwestorami;
  • komunikatywność;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w firmie o uznanej marce na rynku;
  • miejsce pracy: Home Office
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Małopolskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page