Area Retail Manager

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Strategiczne i operacyjne zarządzanie siecią sklepów w regionie centralnym
  • Odpowiedzialność za realizację założonych wyników jakościowych i ilościowych swoim regionie
  • Nadzór i kontrola działań związanych z funkcjonowaniem podległych sklepów zgodnie ze standardami firmy
  • Ścisła, codzienna praca z zespołem na wskaźnikach biznesowych KPI
  • Dbanie o rozwój, zaangażowanie a także poziom fluktuacji zespołu
  • Rekrutacja i szkolenie podległego zespołu pod kątem zapewnienia odpowiedniego poziomu kompetencji w zespole

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w roli Managera Regionu lub zarządzaniu strukturą rozproszoną w sektorze Retail
  • Sukcesy w zarządzaniu regionem lub rozproszoną strukturą w sektorze handlu detalicznego
  • Duża elastyczność & doskonała organizacja pracy
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office - Excel, Ppt, Word.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat.B.- gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w Polsce i za granicą w nowoczesnej, innowacjnej organizacji
  • Pakiet benefitów, w tym samochód dobrej klasy do użytku prywatnego
  • Samodzielność i dużą odpowiedzialność biznesową
Devire Devire Devire Devire