Michael Page Michael Page

Architekt

Dla naszego klienta - generalnego wykonawcy specjalizującego się w budowie hal przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko Architekt.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie procesu projektowego od koncepcji, przez projekt wykonawczy, aż po pozwolenie na użytkowanie
  • Koordynacja międzybranżowa
  • Uzyskiwanie pozwoleń na budowę
  • Analiza ekonomiczna projektów i optymalizacja kosztów inwestycji
  • Nadzór nad terminowością i harmonogramem zadań

Profil kandydata

  • Doświadczenie w opracowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych obiektów kubaturowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w uzyskiwaniu pozwoleń na budowę
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca stacjonarna w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznym zespole
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page