Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

ARCHITEKT

Miejsce pracy: Venlo

Opis stanowiska pracy:
-tworzenie rysunków 3D oraz konwertowanie rysunków z 2D na 3D budynków i obiektów budowlanych w ogólnoświatowych projektach budowlanych w dziedzinie uprawy i kompostowania grzybów.
- tworzenie listy materiałów
-kompleksowe zarządzanie dokumentacją techniczną
-praca nas standaryzacją produktów i całością procesu
- kandydaci nie muszą posiadać doświadczenia- warunek konieczny to ukończone studia kierunkowe

Wymagamy:
- wykształcenie wyższe architektoniczne
- praktyczne doświadczenie z programem Revit i AutoCad 3D- mile widziane
- mile widziana znajomość rynku rolno-spożywczego
- komunikatywna znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie
- chęci i motywacji do pracy na długi okres czasu

Oferujemy:
-atrakcyjne warunki finansowe
- wszechstronną i różnorodną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych
-zaplecze socjalne: zapewniamy mieszkanie i ubezpieczenie
-gwarantujemy pomoc polskiego koordynatora na terenie Holandii

Covebo Work Office Sp. z o.o.