Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie budynków mieszkalnych, biurowych, hal produkcyjnych i magazynowych oraz uzgadnianie i wykonywanie projektów
  • Uzyskiwanie pozwoleń na budowę oraz przygotowywanie obiektów do odbioru
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej
  • Kompleksowy nadzór nad inwestycjami, w tym koordynowanie wszystkich podmiotów współpracujących przy ich utrzymaniu
  • Nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami,
  • Nadzorowanie procesu prac związanych z usuwaniem usterek przez wykonawcę oraz zatwierdzanie protokołem wykonanych prac,
  • Przeprowadzanie i nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług,
  • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności,
  • Inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie,
  • Rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ oraz nadzór w tym zakresie nad podległymi pracownikami oraz podwykonawcami
  • Przeprowadzanie i nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne),
  • Raportowanie działań Zarządowi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: architektura, budownictwo.
  • Uprawnienia architektoniczne do projektowania budynków mieszkalnych, biurowych, hal produkcyjnych i magazynowych
  • Doświadczenie na stanowisku architekta
  • Samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność zarządzania czasem, ustalania priorytetów
  • Analityczne myślenie
  • Rzetelność
  • Dynamizm i kreatywność w działaniu
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętności współpracy z zespołem technicznym oraz prowadzenia spraw administracyjnych zgodnie z określonymi procedurami
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych
  • Mile widziane : licencja zarządcy nieruchomości oraz wiedza teoretyczna i praktyczna z zarządzania nieruchomościami

Oferujemy

  • Ambitną pracę pełną wyzwań, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków służbowych
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ"

Prezentacja firmy

Tapparella

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis