Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:

pracę w zespole z inżynierami z wieloletnim polskim i zagranicznym doświadczeniem,

kontakt z projektami realizowanymi w kraju i za granicą,

możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia,

dogodne warunki pracy.

Wymagania

Umiejętności organizacyjne i obsługa programów REVIT (warunek konieczny), Bricscad oraz typu MS Office,

samodzielność w pracach projektowych,

znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym,

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane min. 2 lata,

znajomość prawa budowlanego i warunków technicznych , jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie,

umiejętność pracy w zespole,

doświadczenie w pracy poza krajem będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

TEGNE Consulting Engineers Sp. z o.o. jest biurem projektowym wykonujący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Inżynieria