Opis stanowiska pracy

• Wykonywanie projektów branży architektonicznej
• Przygotowywanie koncepcji architektonicznych i projektów wykonawczych
• Nadzór nad przygotowaniem projektów budowlanych do pozwolenia na budowę
• Prowadzenie uzgodnień z klientem oraz z innymi branżami
• Terminowość i jakość realizowanych projektów

Wymagania

• Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm
• Zaangażowanie i motywacja do pracy
• Samodzielność i dobra organizacja pracy
• Wykształcenie wyższe - Architektura
• Dobra znajomość przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych oraz procedur administracyjnych
• Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań
• Umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność
• Uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego bez ograniczeń
Dodatkowymi atutami będą:
• Doświadczenie w wykonywaniu projektów obiektów przemysłowych
• Znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

AB Industry S.A. to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, proje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Architektura, Praca Inżynieria