Opis stanowiska pracy

Firma dewelopersko-inwestycyjna zatrudni na pełny wymiar etatu ARCHITEKTA .

Zakres obowiązków zawierających m.in:

  • opracowywanie koncepcji projektowych oraz analiza nieruchomości,
  • prowadzenie i koordynacja postępowań administracyjnych oraz budowy,
  • nadzór nad pracami remontowo-budowlanymi.
  • praca w zespole
  • koordynacja zewnętrzny podwykonawców - projektantów branżowych oraz biur współpracujących

Wymagania

  • Studia kierunkowe
  • Prawo Jazdy Kat. B - warunek konieczny
  • Komunikatywność
  • Język Angielski
  • Doświadczenie
  • Znajomość procedur urzędowych  - zakres PnB i WZ

Prezentacja firmy

Firma dewelopersko-inwestycyjna. Profil działalności: budownictwo jedno ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
24
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
Premie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena