Opis stanowiska pracy

Rozwijamy się i szukamy kolejnej osoby do naszego zespołu. Poszukujemy architekta, który kocha projektować, tworzyć, pracować z klientami, ma zmysł artystyczny i uwielbia pracę zespołową.

Co jest dla nas bardzo ważne?

ODPOWIEDZIALNOŚĆ, kreatywność, dokładność i skrupulatność, samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu i w grupie oraz z klientem, zdyscyplinowanie, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność szybkiego uczenia się. Umiejętność obsługi programów do projektowania (autocad, archicad, itp.) oraz wykształcenie kierunkowe.

Co będziesz robił w SEJ-PRO?

Projektował budynki mieszkalne jednorodzinne oraz użyteczności publicznej współpracując przy tym z zespołem projektantów. Tworzył koncepcje budynków oraz uzgadniał je z klientami. Tworzył pełną dokumentację architektoniczną do projektów architektoniczno – budowlanych.

Gdzie będziesz pracował?

W naszym biurze w Tomaszowie Mazowieckim, w godzinach 8:00 – 16:00 (od poniedziałku do piątku)

Jaka będzie forma zatrudnienia?

Umowa o pracę na czas określony (próbny) a później na czas nieokreślony.

Jakie otrzymasz wynagrodzenie?

2250zł brutto w okresie próbnym; 2500 – 3000zł brutto po okresie próbnym w zależności od zaangażowania i wyników.

Inne przydatne informacje:

Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, lubimy to co robimy dlatego szukamy osoby podobnej do nas: ambitnej, stawiającej na rozwój osobisty i zawodowy, z poczuciem humoru.
Jako pracodawca opłacamy naszym pracownikom dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Gdzie można się zgłosić?

Wyślij do nas swoje zgłoszenie do 31.01.2019r. w formie jaką uważasz za skuteczną. Jeśli jest coś co Cię wyróżnia spośród innych osób pokaż nam to :)

Dodatkowe informacje:

- prawo jazdy nie jest potrzebne,
- Tak, to może być twoja pierwsza praca w życiu :)

Pozdrawiamy i zapraszamy!
Zespół SEJ-PRO Biuro Projektowe

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów zajmujących się projektowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Praktyki / Staż