Opis stanowiska pracy

Pracownia projektowa FSPROJEKT Sp. z o.o. zatrudni architekta

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie w biurze o wysokim standardzie
- Udział w realizacji projektów na każdym etapie inwestycji (koncepcja, projekt
budowlany, projekt wykonawczy, modelowanie 3D i wizualizacje, realizacja inwestycji),
- Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
- Dobrą atmosferę w pracy i wsparcie ze strony pozostałych współpracowników,
- Udział w naradach z Inwestorem i spotkaniach projektowych,

Wymagania

- Wykształcenie wyższe architektoniczne
- Minimum 3 letniego stażu pracy w biurze projektowym
- Znajomości prawa budowlanego i administracyjnego w zakresie procesu inwestycyjnego
- Doświadczenie w prowadzeniu obsługi formalno-prawnej inwestycji
- Rzetelność i zaangażowanie
- Biegła znajomość programów AutoCad lub ArchiCad,

Prezentacja firmy

FSPROJEKT_PL <br/>Zespół projektowy składa się z architektów oraz projek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura