Opis stanowiska pracy

Pracownia Architektoniczna MJS STUDIO zatrudni Architekta do pracy w biurze, w Warszawie do obsługi Klientów pracowni (indywidualnych i biznesowych)

Pracujemy w środowisku Autocad, Sketchup+Vray, Photoshop, MS Office Dokumenty aplikacyjne (CV, portfolio) prosimy przesyłać na adres:

Wymagania

Oczekiwana:
• Wysokie umiejętności komunikacyjne.
• Łatwość nawiązywania i utrzymania długotrwałych relacji z Klientem
• Samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów
• Znajomość przepisów budowanych i postępowania administracyjnego

Prezentacja firmy

MJS STUDIO to pracownia architektoniczna specjalizująca się w pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura