Architekt z uprawnieniami

Biuro Projektowe

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się pracownia zatrudni ARCHITEKTA z uprawnieniami do sporządzania projektów budowlanych, wykonawczych itp. Znajomość programu AutoCad (warunek konieczny).

Zakres obowiązków:

  • projektowanie w programie AutoCad
  • inwentaryzacja obiektów dla potrzeb wykonania projektu
  • wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych
  • terminowe i prawidłowe opracowanie projektu szczególnie w zakresie obowiązujących przepisów i norm technicznych projektowania
  • uczestniczenie w procesie przygotowywania ofert do przetargów
  • współpraca z zewnętrznymi pracowniami branżowymi

Wymagania:

  • Kreatywność
  • Znajomość programu AutoCad oraz pakiet Microsoft Office
  • Uprawnienia do projektowania w branży architektonicznej bez ograniczeń
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata po uprawnieniach(warunek)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dokładność, obowiązkowość, terminowość, sumienność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy przy ciekawych, ambitnych projektach
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole
  • Uczestniczenie w pracy przy projekcie od koncepcji po realizację
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia a także zaangażowania i efektów pracy

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria