Opis stanowiska pracy

Jesteśmy pracownią zajmującą się kompleksowym projektowaniem wnętrz: proponujemy klientom wykonywanie wysokiej jakości wizualizacji, projektów wykonawczych obejmujących m.in. rysunki instalacji oraz projekty mebli, a także wdrażanie projektów we współpracy z zaufanymi wykonawcami.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

ARCHITEKT WNĘTRZ

Opis stanowiska :

  • prowadzenie projektu od fazy koncepcji do projektu wykonawczego
  • tworzenie rysunków wykonawczych
  • bieżące rozwiązywanie problemów projektowych
  • kompletacja dokumentacji projektowej
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Od kandydatów oczekujemy :

  • bardzo dobrej znajomości AutoCad i Sketch Up (warunek konieczny) - pracujemy w programie G-star
  • min 2 letnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz
  • znajomość materiałów wnętrzarskich i wykończeniowych
  • biegłości w wykonywaniu rysunku technicznego i wykonawczego
  • kreatywności, samodzielności oraz wyczucia estetyki
  • zaangażowania i samodyscypliny
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • czynny udział w tworzeniu nowych koncepcji projektowych
  • uczestniczenie w projekcie aż do zakończenia realizacji
  • pracę w doświadczonym, zgranym Zespole
  • dobrą atmosferę i atrakcyjne warunki pracy z wynagrodzeniem adekwatnym do zaangażowania i efektów pracy
  • przy prowadzeniu działalności gospodarczej możliwość współpracy na zasadach B2B

Prezentacja firmy

Nasze biuro specjalizuje się w projektach wnętrz prywatnych i komercyjny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Biuro / Dokumentacja