ARCHITEKT WNĘTRZ

M-3 PROJEKT

41-219 Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy samodzielnego architekta wnętrz do kreatywnego, młodego biura architektonicznego.

Praca przy wykonywaniu koncepcji architektonicznych, wizualizacji, dokumentacji budowlanej i wykonawczej.

Oferujemy:
- możliwość stałego poszerzania wiedzy i kwalifikacji zawodowych
- umowę o pracę lub współpracę w formie działalności gospodarczej
- uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów o światowym zasięgu
- pracę stacjonarną w naszej pracowni w Tychach

Wymagania

Oczekujemy:
- wykształcenia kierunkowego (Architektura Wnętrz)
- biegłej znajomości środowiska CAD, Sketchup Pro + V-Ray, Photoshop
- doświadczenia w projektowaniu wnętrz
- umiejętność sporządzania dokumentacji projektowej
- samodzielność oraz bardzo dobra organizacja własnej pracy

Prezentacja firmy

M-3 PROJEKT to działające od 2009 r biuro projektowe. <br/> <br/>Prowad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura