Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w zarządzaniu procesami inwestycyjnymi w budownictwie, doradztwie technicznym oraz projektowaniu architektonicznym i technicznym poszukuje doświadczonego

ARCHITEKTA

do sporządzania projektów budowlanych i wykonawczych, projektów aranżacji itp.

Wymagania

  • znajomość programów AutoCad (warunek konieczny) i ArchiCad (mile widziane) oraz znajomość programów graficznych takich jak Corel i Photoshop, umiejętność wizualizacji;
  • uprawnienia budowlane;
  • doświadczenie w projektowaniu (w tym w projektowaniu obiektów przemysłowych, magazynowych i biurowych);
  • samodzielność, kreatywność;

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się doradztwem technicznym w branży budowlanej, wyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie