Architekt w Biurze Konstrukcyjnym

JOBME S.A.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

Opracowywanie koncepcji projektowych w zakresie architektonicznym dla obiektów przemysłowych realizowanych na terenie całego kraju,
Analiza zagadnień formalno-prawnych w zakresie procesu inwestycyjnego,
Wariantowa analizę możliwych rozwiązań technicznych na etapie ofertowym,
Wsparcie Kierowników Kontraktów w zakresie optymalizacji rozwiązań projektowych na etapie realizacji inwestycji

Wymagania

Idealny kandydat posiada:

Wykształcenie wyższe techniczne - Architektura
Uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu architektonicznym, preferowane przy dużych inwestycjach mieszkaniowych / przemysłowych / użyteczności publicznej
Znajomość Autodesk Revit

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie