Architekt Systemowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1102333

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy ubezpieczeniowej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Architekta Systemowego

Lokalizacja: Warszawa
Stawka: 110 - 125 PLN netto + VAT

Zadania:
  • Realizacja prac w zespole zwinnym
  • Udział w planowaniu kolejnych wydań oraz iteracji w ramach prac zespołu zwinnego
  • Udział / prowadzenie w review oraz retrospective zespołu w ramach iteracji i wydania
  • Projektowanie rozwiązań implementowanych w zespole zwinnym
  • Implementacja rozwiązań przyjętych do realizacji przez zespół
  • Wsparcie wdrożenia rozwiązania na produkcję
  • Stabilizacja i utrzymanie wdrożonych rozwiązań w ramach prac III linii wsparcia

Wymagania:
  • Wyższe o profilu informatycznym
  • min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku programisty Java/JEE/Gosu
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Architekta Systemowego Java/JEE/Gosu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle
  • znajomość XML oraz technologii z nim związanych
  • znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
  • znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, Jetty
  • znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania MAVEN2, Ant

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland