ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań Klienta pod kątem technicznym,
  • Wsparcie przy przygotowywaniu ofert oraz sprzedaży rozwiązań IT,
  • Prowadzenie prezentacji produktowych dla Klientów,
  • Przygotowywanie środowisk demo oraz POC,
  • Wsparcie w negocjowaniu warunków ofertowych,
  • Współpraca z producentami i dystrybutorami rynku IT,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, trwałych relacji z partnerami firmy.

Wymagania:

  • Znajomość budowy i podstawowych parametrów sprzętu IT, budowy sieci, wirtualizacji etc.
  • Znajomość podstawowych reguł ofertowania i negocjowania,
  • Znajomość rynku IT,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość narzędzi MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wskazana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość środowisk serwerowych, pamięci masowych i bazodanowych oraz zagadnień dotyczących projektowania architektury sprzętowej,
  • Doświadczenie z zakresu wsparcia sprzedaży.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy dużych, ciekawych projektach
  • stabilną formę zatrudnienia
  • możliwa praca w niepełnym wymiarze godzin, w układzie dostosowanym do zajęć (min. 4/5 etatu)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multibenefit/Multisport
  • możliwość dofinansowania wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci
  • możliwość udziału w szkoleniach
  • doskonałą atmosferę pracy

Architekt Systemów IT

Miejsce pracy: Warszawa