Architekt systemów IT

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1107599

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klientów – branża telekomunikacyjna – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Hadoop maintenance specialist

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: kontrakt B2B

Zadania:

Praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem Hadoop ecosystem
Projektowanie rozwiązań informatycznych zapisujących, przetwarzających i wysyłających dane w czasie rzeczywistym
Integracja rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami
Administracja, utrzymanie oraz zlecanie prac do poddostawców
Wsparcie techniczne dla analityki biznesowej

Wymagania:
Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Wcześniejsze doświadczenie w administrowaniu systemu Linux mile widziane
Doświadczenie z Elasticsearch, Kibana
Bardzo dobra znajomość Hadoop Development (HDFS, Hive Kafka, Oozie) oraz Spark
Mile widziane doświadczenie w telco
Język angielski poziom B2/C1

Oferujemy:
Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B)
Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowej remonie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland