Architekt Systemów IT

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005154
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie koncepcji architektury IT dostosowanej do potrzeb biznesowych;
  • Wsparcie projektów w zakresie architektury rozwiązania;
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań procesowych, produktowych i technologicznych, tak aby zoptymalizować złożoność architektury IT;
  • Identyfikowanie i zarządzanie czynnikami ryzyka związanymi z przyjętą architekturą i technologią;
  • Szacowanie kosztów, tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Ścisła współpraca z analitykami biznesowymi i zespołami IT (DevOps, infrastruktura) oraz dostawcami zewnętrznymi.

Oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w jako Architekt Systemów IT;
  • Praktyczna znajomość metodyk projektowych (mile widziane doświadczenie pracy w SCRUMIE);
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań IT;
  • Wykształcenie wyższe informatyczne i techniczne;
  • Płynna znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana wiedza z zakresu bankowości;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne;
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej (raz w tygodniu);
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej instytucji finansowej;
  • Opieka medyczna i karta sportowa;
  • Pakiet szkoleń.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.