Architekt Systemów Finansowych

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, świętokrzyskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Ponad 10 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Finanse, Praca IT - ERP

Informacje o projekcie:

  • Branża: Technology Consulting
  • Obszar projektu: projektowanie i wdrażanie rozwiązań procesowych i technologicznych
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: C1
  • Podróże służbowe: do 30%
  • Wynagrodzenie wyłącznie na umowę o pracę, 18-22k brutto + samochód służbowy

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za formułowanie koncepcji rozwiązań, przedstawianie wizji interesariuszom wewnętrznym i klientom oraz dalsze nadzorowanie wdrażania cyfrowych modeli finansowych obsługujących platformę w całym cyklu życia transformacji
  • Wykorzystywanie modeli dojrzałości najlepszych praktyk w branży finansowej, portfolio systemów oraz architekturę mikroeserwisów do tworzenia rozwiązań
  • Wielofunkcyjna współpraca z ekspertami ds. finansów, inżynierami technologii i analitykami biznesowymi, aby zapewnić zgodność działań z zakresem, harmonogramem i celami
  • Zbierania wymagań z użytkownikami biznesowymi i interesariuszami wykonawczymi
  • Opracowywanie oficjalnej dokumentacji, utrzymywanie repozytorium cyfrowych, facylitacja procesu dzielenia się wiedzą w zespole

Wymagania:

  • Bogate doświadczenie (10+) w dostarczaniu architektury rozwiązań finansowych (P2P, O2C, R2R, BI) oraz standardach branżowych
  • Swoboda w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań w kilku domenach technologicznych np. SAP, Oracle E-BS, Microsoft ERP, BlackLine, ServiceNow, platformy e-fakturowania, Celonis lub inne
  • Umiejętności doradcze i interpersonalne
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach wspierających cykl sprzedaży przy opracowywaniu RFP/RFI/RFQ
  • Umiejętność myślenia strategicznego, oraz rozumienie współczesnych dźwigni transformacji systemów finansowych
  • Zdolność do analitycznego i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Wielokulturowe środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego (UE i poza nią)
  • Przejrzystą strukturę organizacyjną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Budżet szkoleniowy
  • Kartę Multisport
  • Eventy integracyjne
  • Stałą umową o pracę oraz samochód służbowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.