Architekt Systemów Billingowych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1147338

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 120-135 zł/h netto
Współpraca: minimum 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia
Start date: preferowany termin – w ciągu 1 miesiąca
Godziny pracy: business hours (między 8:00 a 18:00)

Zadania:
  • Projektowanie architektury, design techniczny dużych systemów wspierających sprzedaż detaliczną Organizacji w odniesieniu do wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych wdrażanego rozwiązania IT
  • Wykonywanie zadań związanych z zarządzaniem architekturą wdrażanego rozwiązania IT - uczestnictwo w procesie projektowania i walidacji architektury wdrażanych rozwiązań IT, zabezpieczanie zgodności wdrażanego rozwiązania ze standardami technicznymi i ograniczeniami architektonicznymi IT obowiązującymi w Organizacji

Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia o podobnym zakresie odpowiedzialności
  • Doświadczenie w analizach obejmujących rozwiązania branżowe dla obsługi transakcji kartowych w obszarze billing-rozliczenia (systemy billingowe)
  • Umiejętność kreowania opracowań, analiz technicznych
  • Znajomość Service Oriented Architecture, znajomość zagadnień z obszaru integracji (np. szyna integracyjna, ESB, Websphere, Tibco, Mulesoft, WSO2), znajomość web serwisów (REST, SOAP)
  • Studia wyższe o profilu technicznym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (rozwiązanie tworzone jest w j. angielskim)

Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w analizie i projektowaniu rozwiązań informatycznych dla obszaru kart flotowych
  • Znajomość technologii i rozwiązań branżowych w obszarze transakcji kartowych
  • Znajomości języków opisu architektury takich jak: UML, BPMN

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland