Architekt systemów baz danych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1105173

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:Architekt systemów baz danych

Lokalizacja: Warsaw
Stawka: 550-700/MD netto + VAT
Rodzaj umowy: B2B Contract
Długośc umowy: długoterminowa

Zakres obowiązków
  • Rozwój i zarządzanie systemami informatycznymi wspierającymi procesy biznesowe oraz zapewnienie technologicznej innowacyjności zaproponowanych rozwiązań
  • Odpowiedzialność za analizę wymagań biznesowych
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej w obszarze podlegających systemów
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz z dostawcami zewnętrznymi.
  • Wsparcie w procesie testów i wdrażania nowych rozwiązań na środowiska testowe i produkcyjne

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość baz danych Oracle (SQL oraz PL/SQL)
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych WebLogic
  • Mile widziana znajomość: UML, Enterprise Architect
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Zdolności analityczne
  • Samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Postawa zorientowana na osiąganie wyników oraz proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań (projekty R&D)
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland