Architekt Rozwiązań

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1119087

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Architekta Rozwiązań

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrakt B2B (via Hays) - współpraca długofalowa

Stawka: 900-1000 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Tworzenie nowej architektury opartej o mikroserwisy
  • Przeprowadzanie analizy, w tym analizy HLD
  • Tworzenie specyfikacji
  • Implementowanie nowych rozwiązań
  • Współpraca z innymi departamentami

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury mikroserwisów
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem API
  • Doświadczenie związane z wzorcami integracji:WebServices (SOAP and/or REST), JMS, AMQP, Kafka
  • Znajomość narzędzi i technologii: Java, SVN/GIT, języki skryptowe
  • Znajomość platform integracyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland