Architekt Rozwiązań ze znajomością systemów SAP

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Aktualnie poszukujemy architekta rozwiązan IT ze znajomością systemów SAP do projektu dla klienta z branży ubezpieczeniowej.

Architekt Rozwiązań ze znajomością systemów SAPMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Weryfikacja produktów analizy biznesowej pod kątem spełnienia wymagań jakościowych, kompletności i technicznej wykonalności
  • Tworzenie rozwiązań technicznych(architektura logiczna) na podstawie produktów analizy biznesowej
  • Weryfikacja zgodności architektury rozwiązania z produktami analizy systemowej

Wymagania:

  • Znajomość systemów SAPowych (finansowo/księgowy i logistyczny)
  • Doświadczenie zawodowego w obszarze analiz systemowych i architektury
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej i modeli referencyjnych (TAM, eTOM, SID)
  • Biegłość w odbiorze i opracowaniu produktów analizy biznesowej
  • Znajomość zasad architektury SOA i standardów integracji systemów
  • Znajomość notacji UML

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę
  • Stabilizację i ciągłość projektową
  • Dostęp do szerokiego portfolio klientów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.