Architekt Rozwiązań Sieciowych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Firma specjalizująca się w dostarczaniu usług z zakresu infrastruktury sieciowej i informatycznej poszukuje osoby na stanowisko Architekta ds. Rozwiązań Sieciowych.

Informacje o kliencie

Firma informatyczna realizująca projekty IT, specjalizująca się w dostarczaniu usług z zakresu infrastruktury sieciowej i informatycznej.

Opis stanowiska

  • Planowanie i nadzór nad procesami związanymi ze złożonymi zmianami w systemach IT (obszar sieci),
  • Tworzenie i nadzorowanie implementacji architektury (obszar sieci),
  • Opracowanie strategii rozwoju środowisk sieciowych,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami,
  • Przeprowadzanie PoC złożonych rozwiązań sieciowych - wsparcie i planowanie,
  • Przeprowadzanie audytów technologicznych.

Profil kandydata

  • Znajomość zagadnień technologii sieci komputerowych (protokoły IP),
  • Znajomość zagadnień z sieci teleinformatycznych (LAN, WAN, bezpieczeństwo, sieci bezprzewodowe),
  • Znajomość protokołu TCP/IP,
  • Podstawowa znajomość pamięci masowych i sieci Storeage Area Network,
  • Znajomość i doświadczenie w systemach operacyjnych MS Windows Server, Linux,
  • Znajomość podstaw technologii wirtualizacji,
  • Dobra znajomość słownictwa technicznego w języku angielskim,
  • Osobowość liderska.

Oferujemy

  • Techniczne środowisko pracy,
  • Ciekawe projekty,
  • Certyfikaty oraz poszerzanie wiedzy,
  • Elastyczne warunki zatrudnienia,
  • Nieformalna atmosfera w pracy,
  • Siedziba pracy przy linii metra,
  • Benefity (opieka medyczna, lekcje języka, dofinansowanie do karty sportowej Multisport)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page