Architekt Rozwiązań IT

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jako architekt rozwiązań IT będziesz zajmował się budowaniem architektury IT i wspieraniem Project Managerów w ich projektach, identyfikowaniem potrzeb biznesowych i tworzeniem koncepcji IT potrzebnych w ich realizowaniu oraz wdrażaniem rozwiązań IT w bliskiej współpracy z zespołem infrastruktury.

Informacje o kliencie

Globalna firma dysponująca łącznie ponad 900 marketami sieci w 16 krajach i jest największym sprzedawcą detalicznym elektroniki użytkowej w Europie.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Budowaniem architektury IT i wspieraniem Project Managerów w ich projektach
  • Identyfikowaniem potrzeb biznesowych i tworzeniem koncepcji IT potrzebnych w ich realizowaniu
  • Wdrażaniem rozwiązań IT w bliskiej współpracy z zespołem infrastruktury IT
  • Wymianą informacji z pozostałymi spółkami Grupy na temat dostępnych i budowanych rozwiązań IT jak również testowaniem nowych pomysłów
  • Projektowaniem wizji docelowej architektury IT na poziomie logicznym jak również na poziomie komponentów i interfejsów pomiędzy nimi
  • Współpracą z dostawcami technologii IT

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako architekt rozwiązań IT
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym udział w projektach międzynarodowych (B2/C1)
  • Umiejętność pracy w kilku projektach jednocześnie
  • Umiejętności interpersonalne i wywierania wpływu
  • Doświadczenie w pracy w rozproszonym międzynarodowym środowisku

W zakresie obszaru architektury

  • Dobra znajomość komponentów technologicznych: ESB, API Management, CRM, CMS, GMS, BI
  • Biegłość w obszarze rozwiązań bazodanowych
  • Umiejętność projektowania rozwiązań chmurowych (GCP, Azure)
  • Biegłość w obszarze modelowania architektury korporacyjnej
  • Znajomość obszarów ITIL i DevOps

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Opieka medyczna (Medicover)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Lektoraty z języka angielskiego
  • Multisport
  • Premie roczne
  • Zadaniowy czas pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page