Architekt Rozwiązań IT

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1097650

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Architekta rozwiązań IT.

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Forma współpracy: kontrakt B2B

Zadania:
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań dla projektów IT
  • Współpracę z przedstawicielami biznesu, kierownikami projektów IT, analitykami, architektami
  • Nadzór nad realizacją architektury rozwiązania
  • Merytoryczne koordynowanie prac zespołu analityków, architektów systemów i architektów infrastruktury

Wymagania:
  • 5-letnie doświadczenie w pracy jako analityk biznesowy lub IT oraz 3 – letnie doświadczenie w obszarze architektury IT (architekt rozwiązań, korporacyjny, systemowy bądź lider techniczny zespołu wytwórczego)
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i wdrażaniem złożonych, rozproszonych systemów IT działających w środowisku zintegrowanym, mile widziane doświadczenia we wdrażaniu platform zakupowych
  • Znajomoś zagadnień związanych z architekturą zorientowaną na usługi (SOA) i technologie integracyjne oraz problematykę architektury w korporacjach
  • Znajomość narzędzi CASE (m.in. Enterprise Architect, ARIS)
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
  • Mile widziana znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania oraz certyfikacja The Open Group Certified Architect, PSM, ALMI/FLMI
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland