Architekt Rozwiązań IT

Hays Poland

Toruń, kujawsko-pomorskie

Hays Poland

Toruń
Toruń
NR REF.: 1110866

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta - lidera w dziedzinie krajowego rynku ochrony zdrowia - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Toruń
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • Proponowanie różnych wariantów rozwiązania dopasowanych do wymagań klienta,
  • Wytwarzanie architektury rozwiązania i prowadzenie nadzoru architektonicznego w projektach, łączenie obszaru technicznego z biznesowym w ramach projektu, współpraca z architektem IT w wypracowywaniu pryncypiów i standardów architektonicznych,
  • Współpraca z analitykami biznesowymi i pomoc w definiowaniu wymagań niefunkcjonalnych,
  • Udział w wycenie zadań, etapów prac i całych projektów.
Wymagania:
  • Znajomości narzędzia Enterprise Architect,
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości technologii webowych, bazodanowych i integracyjnych,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • Znajomości różnych zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań,
  • Znajomości wzorców architektonicznych,
  • Doświadczenia w pracy w projektach prowadzonych metodykami zwinnymi.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu,
  • Współpracę w międzynarodowym środowisku,
  • Rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • Benefity: Mulitsport, Medicover.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland