Architekt rozwiązań IT Toruń

Hays Poland

Toruń, kujawsko-pomorskie

Hays Poland

Toruń
Toruń
NR REF.: 1112895

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Architekt Rozwiązań IT

Lokalizacja: Toruń
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długoterminowa
Praca zdalna 1 dzień w tygodniu

Zadania:
  • proponowanie różnych wariantów rozwiązania dopasowanych do wymagań klienta,
  • wytwarzanie architektury rozwiązania i prowadzenie nadzoru architektonicznego w projektach,
  • łączenie obszaru technicznego z biznesowym w ramach projektu,
  • współpraca z architektem IT w wypracowywaniu pryncypiów i standardów architektonicznych,
  • współpraca z analitykami biznesowymi i pomoc w definiowaniu wymagań niefunkcjonalnych,
  • udział w wycenie zadań, etapów prac i całych projektów

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość technologii webowych, bazodanowych i integracyjnych,
  • Znajomość różnych zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań,
  • Znajomość wzorców architektonicznych,
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland