Architekt rozwiązań IT / Programista

Osadkowski S.A.

Oleśnica, Bierutów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Misja Osadkowski SA:

Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bierutów

Zakres zadań:

  • Tworzenie i testowanie nowych aplikacji
  • Utrzymywanie i doskonalenie istniejących rozwiązań
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Praca w metodykach zwinnych

Wymagania:

  • Minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku programisty .NET
  • Praktyczna znajomość C#, ASP.NET MVC, Microsoft Entity Framework, HTML, CSS, Java Script, jQuery
  • Duże zaangażowanie, kreatywność i pomysłowość. Nastawienie na pracę zespołową oraz zwinne podejście do wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL, oraz testów jednostkowych
  • Mile widziana znajomość Java i doświadczenie w budowaniu aplikacji mobilnych (Android)

Oferujemy:

  • Szerokie możliwości rozwoju – udział w rozbudowie funkcji analitycznych w dużej, uznanej organizacji
  • Możliwość wdrożenia w życie własnych pomysłów i rozwiązań
  • Stabilne zatrudnienie, dobór optymalnej formy współpracy (umowa o pracę, lub B2B)
  • Dobrą atmosferę pracy opartą na zaufaniu i profesjonalizmie, w poszanowaniu work-life balance
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Karta sportowa
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Ubezpieczenie grupowe

Termin składania aplikacji: 13.12.2018

Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych